Aplikace pro mobily: Co se senioři ocení

Štítky: | aplikace |
25.06.2015 | komentářů: 0
Aplikace pro mobily a tablety, které senioři ocení

Aplikace do chytrých mobilních telefonů jsou především mezi mladými lidmi velmi oblíbené. Nemusí být na počítači, aby si pár kliknutím na chytrém mobilu zjistili, kde se pořádá nějaký koncert nebo kam zajít na dobré jídlo. Některé aplikace ale ocení i senioři a my si ty nejužitečnější nyní představíme.

Můj vlak

Velice užitečná aplikace pro ty z vás, kteří velmi často využívají vlaková spojení. Jde o aplikaci Českých drah ve verzích Android a iOS. Stáhnout si jí můžete zdarma a s její pomocí lze pohodlně vyhledat spojení po České republice i do zahraničí. Kromě toho si zjistíte i kompletní informace o vlaku, tedy zda má zpoždění, jak jsou řazeny vagóny, apod. Nechybí ani kompletní přehled o vlakových stanicích, včetně odjezdové a příjezdové tabule s informacemi o nástupišti, zpoždění, atd.Link na aplikaci: Můj vlak

Najdi lékárnu

Nevyznáte se v lécích? Ztratili jste k nim příbalový léták? Jste na cestách a potřebujete nutně najít lékárnu? Nainstalujte si Najdi lékárnu. Díky jednoduchému ovládání si snadno vyhledáte lékárny v nejbližším okolí. Samozřejmostí je otvírací doba a kontaktní údaje včetně telefonu. Aplikace obsahuje i porovnávání cen léků, vyhledání lékárny, kde je lék cenově nejlevnější a také si můžete k danému léku stáhnout příbalový léták přímo do mobilu.
Link na aplikaci: Najdi Lékárnu

Jízdní řády

Využíváte-li k cestování nejen vlak, ale i autobus a chcete mít pro všechny případy při ruce městské spojení po celé ČR, pak by ve vašem mobilu neměla chybět tato aplikace. Její stažení je zdarma a dostanete kompletní informace o jednotlivých spojích, včetně zobrazení trasy přímo na mapě. Nechybí údaje o zpoždění nebo možnost uložení oblíbeného spoje.
Link na aplikaci: Jízdní řády

Kupi

Sledujete pravidelně v letácích akce jednotlivých supermarketů? Mějte o všech slevách přehled ve svém mobilu. S touto aplikací nepropásnete žádnou akci ve všech vašich oblíbených supermarketech a obchodech. Snadné prohlížení létáků stránku po stránce, možnost zvětšení obrazovky, hlídání zboží, vyhledání konkrétního produktu, apod.
Link na aplikaci: Kupi

Turistika v mobilu

Milujete výlety po krásách naší země? Pak musíte mít tuto aplikaci. S ní můžete pohodlně navštívit a projít více jak 3 000 tras po ČR. Dostanete informace o městech, kde stojí za to navštívit ta nejzajímavější místa, včetně fotografií a přehledu akcí.
Link na aplikaci: Turistika v mobilu

PixWords

Pokud si rádi procvičujete mozkové závity, máte rádi hlavolamy a různé vědomostní soutěže, je tu pro vás aplikace PixWords. Jde o hlavolam se slovy, kdy musíte podle obrázku uhádnout, o co jde a vepsat do příslušné kolonky. Za každý uhádnutý level získáte body, za určitý počet bodů si můžete v případě potřeby vzít nápovědu.

Zdroj foto: foter.com


Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

Sdílejte tento článek na Facebooku.Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku »

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Formulář pro přihlášení

 
Registrace | Zapomenuté heslo

Rady a tipy

Jak na bradavice? Babské rady

Česnek nakrájíme na plátky a zalijeme octem. Necháme 7 dní v uzavřené lahvičce. Pak přikládáme každý večer na bradavici. Zabalíme, aby česnek z bradavice…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
svatky

Nazapomeňte poblahopřát

Dnes je 05.12.2023

Dnes 05.12 svátek slaví:
Jitka

Zítra 06.12 svátek slaví:
Mikuláš

Včera 04.12 svátek slavil:
Barbora

© Na stará kolena | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2013 - 2023 Kontakt | Nastavení cookies