Potřebuji ventilátor. Značka LEVNĚ

14.07.2022 | komentářů: 0
Potřebuji ventilátor. Značka LEVNĚ

Letní vlny horka přicházejí častěji a jsou extrémnější. Venku se nedá být a uvnitř je nedýchatelno. Extrémně vysoké teploty jsou letní nepřítel číslo jedna, obzvlášť pro malé děti, starší a nemocné osoby. Ne každý si navíc může dovolit pořídit nákladnější klimatizaci, nebo nějaký drahý ventilátor. Za kvalitu se sice vyplatí připlatit, ne vždy ale ve chvíli, kdy peněženka zeje prázdnotou. V tom případě se každý poohlíží po co nejlevnějším zařízení. I v těch levných kategoriích se dá najít dobrý ventilátor. Pronášíme vám proto typy na některé z nich. Značka „ventilátor do tisícovky“.

 

Stolní a stojanové

Nejlevněji vyjdou stolní a stojanové ventilátory. Jejich výhodou je, že jsou mobilní, dají se tedy přenést tam, kde jsou zrovna potřeba. Nejsou náročné na údržbu a jsou velmi jednoduché na ovládání.

Stojanový ventilátor LAMARQUE LF-3319

Tento ventilátor je nejen levný, ale také designově velmi povedený. Jeho příjemný bílo-modrý vzhled podtrhuje 3rychlostní ventilátor, automatická horizontální rotace v úhlu 90° s možností vypnutí, nastavitelný úhel sklonu a nastavitelná výška.

Stojanový ventilátor Solight 40 1S22

Ventilátor Solight patří do kategorie levných, ale kvalitních ventilátorů. 3rychlostní ventilátor s automatickou horizontální rotací v úhlu 90° má průměr lopatek 40cm poskytující příjemné osvěžení. Ventilátor má nastavitelný úhel sklonu i výšku.

Stolní ventilátor SENCOR SFE 2327WH

Tento ventilátor patří mezi ty nejlevnější, tedy dostupné všem. Od úporného vedra pomůže ale spolehlivě. Stačí si ho postavit doma či v kanceláři a nechat ho, aby příjemně rozproudil vzduch v okolí. Má 2rychlostní stupně, automatickou horizontální rotaci v úhlu 90° s možností vypnutí, nastavitelný úhel sklonu a protiskluzové nožky.

 

 

Stolní ventilátor Airbi COOL

Airbi COOL je přenosný stolní ventilátor v zajímavém černém designu. Díky akumulátoru nepotřebuje ke svému provozu kabel. V provozu vydrží 2-3 hodiny. Stačí ho jednou za čas dobít pomocí jakéhokoliv zařízení s USB výstupem. Kdo chce, může také použít síťový adaptér. Nastavit můžete sklon směru foukání, nebo plynule regulovat výkon pomocí otočného knoflíku.

 

Tak jak se letos v létě ochladíte vy?

autor: placená inzerce


Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

Sdílejte tento článek na Facebooku.


Rady a tipy

Jak se snadno zbavit mšic?

Napadly vaši zahrádku mšice a nechce se vám proti nim používat chemii? Zkuste vyluhovat nedopalky z cigaret a vzniklým nálevem napadené rostliny postříkat.…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
svatky

Nazapomeňte poblahopřát

Dnes je 29.11.2022

Dnes 29.11 svátek slaví:
Zina

Zítra 30.11 svátek slaví:
Ondřej

Včera 28.11 svátek slavil:
René

© Na stará kolena | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2013 - 2022 Kontakt | Nastavení cookies