Ruce, zuby a krk prozradí stáří člověka

Štítky: | zdraví | péče o pokožku |
08.10.2014 | komentářů: 1
Ruce, zuby a krk prozradí stáří člověka

V dnešní době lze u mnoha lidí skutečný věk odhadnout poměrně těžko, neboť existuje řada krémů, přípravků či chirurgických zákroků, které pomáhají vylepšit vzhled a udržet se ve formě alespoň na první pohled. Každopádně nesmíme zapomínat na to, že tělo potřebuje rovnoměrnou péči všude, jinak váš věk velmi rychle prozradí. Starejte se pečlivě i o ruce, zuby a krk.

Péče o vrásky a pigmentové skvrny se týká i rukou a krku

S přibývajícím věkem nám pokožka vysychá a objevují se vrásky a pigmentové skvrny. Netýká se to jen obličeje, stárnutí pokožky také ukazují krk a ruce. Nejen krk můžete podpořit např. krémem se zpevňujícími účinky. Pleť celkově přirozeně vylepšíte dostatečným množstvím vitamínu E ve stravě, najdete jej např. v mandlích.

Dopřejte kosmetiku také vašim rukám

Maskování příznaků stárnutí kůže zajistí speciální kosmetické metody. Radiofrekvenční lifting Thermage, se zaměřuje na kolagenová vlákna. Jejich zahřívání posiluje buňky, které tak mohou lépe vytvářet kolagen. Díky němu bude pokožka pevná a pružná zároveň. Odstranění pigmentových skvrn zajistí laser Palomar, jehož působením je pleť vypnuta a získá mladiství šmrnc. Mimo pokožky rukou nezapomínejte ani na pravidelnou úpravu nehtů, místo umělých však raději podpořte jejich přirozenou krásu.

Věk může odhalit jediný úsměv

Mimo rukou o vás hodně napoví i zuby a úsměv. Nepodceňujte prevenci a mimo pravidelných prohlídek si alespoň jednou ročně dopřejte profesionální dentální hygienu. Ať chceme nebo ne, zabarvení skloviny do šeda či žluta, se nevyhne nikdo z nás. Mají ji na svědomí různé nápoje, potraviny či kouření. Už hloubkové čištění zubů, prostřednictvím dentální hygieny, vám zuby zesvětlí až o dva odstíny.

Zářivě bílou vám vrátí bělení zubů

Bělit zuby lze mnoha způsoby. Jedním z nich je i použití plazmové lampy ZOOM3. Princip této metody spočívá v nanesení bělícího gelu, jež je aktivován pomocí plazmového světla. Tato procedura je poměrně rychlá, zabere vám zhruba hodinu. Efekt si zachováte především pravidelným čištěním s použitím mezizubních kartáčků.

Krk zachrání plazma nebo kyselina hyaluronová

Krk je jednou z nejchoulostivějších partií prozrazujících skutečný věk. S přibývajícím věkem kůže povadá a přibývá vrásek. Pokud to chcete změnit, odpovědí je metoda RegenPlazma. Plazma obsahuje velké množství trombocytů, které umí obnovit staré buňky a opravit ty poškozené. Pokožka tak vypadá mlaději. Obdobnou metodou je RegenMatrix, která využívá kyselinu hyaluronovou. Ta slouží k hlubší hydrataci pokožky. Obě metody pracují na čistě přírodní bázi. Využití však vždy konzultujte s lékařem.

Není třeba skrývat svůj skutečný věk, ale je velmi důležité cítit se dobře a zachovávat si energii a chuť do života. Krásu člověka přece odráží jeho sebevědomí. Podpořte jej správnou péčí o tělo.

Zdroj foto: foter.com


Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

Sdílejte tento článek na Facebooku.Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku »
29.10.2021 15:29
Eva 
Eva Peckova
Rady jak zamaskovat stáří jsou bezva..horší je, kde v důchodovém věku na to vzít finance...jistě víte kolik mají důchodci průměrný důchod a kolik asi stojí kosmetické zákroky..je to výsměch to doporučení jak se stáří bránit!

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Formulář pro přihlášení

 
Registrace | Zapomenuté heslo

Rady a tipy

Pálení svíček má svá pravidla

Vánoce bez svíček si představit neumíme a aby to neskončilo požárem, je třeba dodržovat pravidla. Dejte je na nehořlavou podložku a dál od hořlavých…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
svatky

Nazapomeňte poblahopřát

Dnes je 03.02.2023

Dnes 03.02 svátek slaví:
Blažej

Zítra 04.02 svátek slaví:
Jarmila

Včera 02.02 svátek slavil:
Nela

© Na stará kolena | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2013 - 2023 Kontakt | Nastavení cookies