Senioři mohou mít atraktivní dovolenou v Čechách i bez auta

24.07.2017 | komentářů: 0 | Galerie (2)

V dnešní době by chtělo žít více seniorů aktivnějším životem. Česká republika - to je nepřeberné množství možností, kam vyrazit na výlet. Stačí si jen vybrat, ale co když nemáte k dispozici vlastní vůz a doprava na místo určení je značně komplikovaná?

Nemusí být nic ztracené, dnes se zaměřují hotely i na takovou klientelu. Hotely tak mají kromě základní funkce i v nabídce pobytové balíčky, které zahrnují i dopravu z místa bydliště až na místo ubytování včetně každodenních výletů s průvodcem. Vybrat si tak můžete mezi výlety do přírody, kulturou a památkami.

Právě takové programy pro Vás také připravil i Wellness Hotel Brdy ve Spáleném Poříčí, který se nachází v Plzeňském kraji (20 km jižně od Plzně). V nabídce hotelu naleznete 6 druhů programů, které jsou rozdílné pouze v navštívených místech. Jejich programy obsahují mimo jiné i ubytování na 4 noci, plnou penzi, dopravu do hotelu a zpět, výlety vlastním autobusem, vstupy do vybraných objektů a večerní zábavný program.

Pobytové programy, které již probíhají od června 2017, mají velký úspěch. Tyto balíčky jsou primárně zaměřené na seniory, ale nejen pro ně. K dispozici má hotel 24 pokojů včetně 8 bezbariérových. Wellness Hotel Brdy se snaží program co nejvíce přizpůsobit svým klientům, proto i ti z vás, kteří nejsou velcí turisté si přijdou na své. Navíc po návratu z výletu do hotelu lze využít wellness služeb jako sauna, vířivka a masáže.

Doprava je zajištěna po celé České republice autobusem nebo minibusem. V ceně je ubytování, plná penze, doprava a řada návštěv zajímavých míst a pamětihodností. Pobyty jsou na 5 dní a rozdílné jsou pouze jednotlivá místa s výlety, které s řidičem a průvodcem navštívíte.

autor: placená inzerce


Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

Galerie obrázků - Senioři mohou mít atraktivní dovolenou v Čechách i bez auta

Senioři mohou mít atraktivní dovolenou v Čechách i bez auta Wellness Hotel Brdy
Senioři mohou mít atraktivní dovolenou v Čechách i bez auta Wellness Hotel Brdy

Sdílejte tento článek na Facebooku.Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku »

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Formulář pro přihlášení

 
Registrace | Zapomenuté heslo

Rady a tipy

Jak se zbavit nalepené žvýkačky

Sedli jste si někdy na žvýkačku a pak ji marně odstraňovali z šatů: Existuje jednoduchý trik. Tato metoda funguje spolehlivě. Účinnější je na botách než na…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
svatky

Nazapomeňte poblahopřát

Dnes je 19.04.2021

Dnes 19.04 svátek slaví:
Rostislav

Zítra 20.04 svátek slaví:
Marcela

Včera 18.04 svátek slavil:
Valérie

© Na stará kolena | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2013 - 2021 Kontakt

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu nastarakolena.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace