Jak si užít svátky v karanténě

Štítky: | koronavir | Velikonoce |
11.04.2020 | komentářů: 0
Jak si užít svátky v karanténě

Tak trochu jiné Velikonoce. I tak bychom mohli popsat letošní svátky jara. Na návštěvu k příbuzným se bohužel kvůli onemocnění Covid-19 nedostaneme, i tak si však můžeme sváteční atmosféru užít. Možností je hned několik.

Nezanedbávejte výzdobu

Pokud jste zvyklí vyzdobit si dům velikonočními a jarními dekoracemi, nevzdávejte se jich ani letos. Upečte beránka, mazanec, nabarvěte vajíčka. Co na tom, že je nikdo neuvidí? Udělají radost vám a veselé jarní barvy hned zvednou náladu.

Více času na pečení a vaření

Chtěli jste vyzkoušet náročné recepty, ale nebyl na ně čas či odvaha? Teď nastal ten správný čas experimentovat. Až budete chtít dobroty připravit i zbytku rodiny, budete mít natrénováno.

Online rodinný oběd

Byli jste zvyklí vidět se během svátků s celou rodinou u svátečního oběda? Využijte moderních technologií a spojte se se svými blízkými například pomocí skype, případně jen telefonu. Pokud si nevíte rady se zprovozněním, může vám poradit někdo z rodiny přes telefon. Případně můžete poprosit souseda, aby vám bezpečně v roušce počítač nastavil.  

Užijte si kulturu

Do divadla, kina či na koncert se vydat bohužel nemůžeme. Proč bychom si však kulturu nemohli užít i v pohodlí domova? Podívat se můžete na oblíbený film či zfilmovanou divadelní hru. Když si k tomu uděláte i něco dobrého, může jít o skvělý večer.

Zdroj foto: Pixabay.com


Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

Sdílejte tento článek na Facebooku.Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku »

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Formulář pro přihlášení

 
Registrace | Zapomenuté heslo

Rady a tipy

Na co všechno se dá použít jedlá soda?

- Jestli se vám potí nohy, nasypte si trochu jedlé sody do bot. - Vlhká soda zmírňuje bolest a pálení po štípnutí hmyzem a po šlehnutí kopřivy. - S…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
svatky

Nazapomeňte poblahopřát

Dnes je 23.09.2023

Dnes 23.09 svátek slaví:
Berta

Zítra 24.09 svátek slaví:
Jaromír

Včera 22.09 svátek slavil:
Darina

© Na stará kolena | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2013 - 2023 Kontakt | Nastavení cookies